dotknij zanim się narodzi. . .

wydruk płodu 3d

 

Oczekiwanie bez barier 

To program skierowany do niewidomych Mam, którym technologia druku 3D wreszcie daje równe szanse zobaczenia nienarodzonego dziecka. Oczekiwanie na dziecko, które się „widzi”, emocje, jakie temu towarzyszą, stają się czymś normalnym, nie są już przywilejem ludzi widzących.

Placówki współpracujące z nami realizują program „Oczekiwanie bez barier”. Przed badaniem należy zgłosić chęć zamówienia płaskorzeźby dziecka, przedstawić dokumenty potwierdzające niepełnosprawność z uwagi na stan wzroku i oczekiwać na odbiór.

Każda niewidoma ciężarna mama otrzyma płaskorzeźbę swego Dziecka za symboliczne 1zł, zarówno przy zamówieniu poprzez współpracujące placówki jak i on-line.

„Jestem niewidomym tatą małego Jasia, który na świecie pojawi się w drugiej połowie lipca. Z przyjemnością słucham jak bije jego serce, niestety dotąd nie mogłem zobaczyć jak wygląda. Kiedy dowiedzieliśmy się, że jest możliwość wydruku 3D naszego synka, zafascynował nas ten pomysł i zdecydowaliśmy się na udział w programie.
Rewelacja, niesamowite uczucie. Mogę dotykać i palpować każdy szczegół twarzy mojego małego Jasia. Czuję nos, usta, oczy – wszystkie szczegóły są bardzo wyraźne. W końcu mogę poczuć jak wygląda nasze dziecko w skali 1:1.”

Natalia i Grzegorz Romanowscy,
pacjenci Dolnośląskiego Centrum Ginekologii we Wrocławiu

źródło : CzasDzieci.pl

Zapraszamy do lektury artykułów (Media o nas) na temat naszego programu „OCZEKIWANIE BEZ BARIER”